Nejlepší MTB traily v ČR na jednom místě

Letět na kole úzkou pěšinou a užívat si symbiózu těla, techniky a krajiny. To je kouzlo horské cyklistiky zvané flow. Ale kde ho najít? V Česku nám pomalu vznikají MTB centra s uměle vytvořenými stezkami, ale prakticky všude lze najít i parádní přírodní traily. TrailHunter.cz vám poradí, kam s bajkem vyrazit!

Aktuálně po Česku rostou trailová  jako je Singltrek pod Smrkem či Rychlebské stezky. Přibývá jich, stejně tak třeba lyžařských středisek, které přes léto vychází vstříc nadrženým bajkerům. Rozhodli jsme se proto, že všechna tato centra zmapujeme a budeme sledovat, co se v nich děje nového.

A nejen to! Zážitky z trailů totiž můžete získat i „za barákem“. Přírodní stezky si přitom mnohdy nezadají s těmi, které vytvořili trailbuildeři. A tak mapujeme nejzajímavější lokální traily, na kterých si užijete spoustu zábavy. Každý přitom osobně prověříme a natočíme, ať pak v terénu můžete jet na jistotu.

Stezka

Kdo jsme? Dva bajkeři z Brna, kterým nějaký takový trailový rozcestník na internetu chyběl. Zajímavá místa objevujeme přes Bikemap.net, po segmentech na Stravě, v diskuzních fórech a všude možně. Však to určitě znáte. Pomozte nám a posílejte nám své tipy na lokální traily či trailová centra. TrailHunter.cz je projekt od bajkerů pro bajkery. Chceme vytvořit nejlepší mapu ověřených trailů, ze kterých si pak můžete skládat své výlety.

Nejprve chceme pokrýt okolí Brna, Prahy a dalších větších měst. Postupně přejít na hory a zaplnit celou ČR. Nebude to hned, ale trpělivost nám nechybí. Každopádně nechceme, aby se do mapy nedostalo smetí. Každý trail musí stát za to!

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.