Trail Of Life - Lučina

Kudy tudy kolem Lučiny: mapy trailů z Trail of Life

Nová trailová lokalita Trail of Life láká na pět MTB okruhů natrasovaných po přírodních stezkách v krajině Bílých Karpat. Je to celkem 130 km tras a mezi nimi jsou zapasované zábavné úseky hravých singletrailů, kde si s kolem trochu víc zašpásujete. Jak to tam vypadá, už jsem vám ukazoval. Teď máme čerstvé zprávy – značení je kompletní a k dispozici jsou i finální oficiální mapy!

Mapy si můžete zobrazit prostřednictvím aplikace Locus, jak to doporučují v Trail of Life, anebo v mapě TrailHunter.cz (ta funguje i v mobilu, a to tak, že se vám vrstva s traily promítne do aplikace Google Mapy).

V infocentru na místě by už také měly k dispozici mapy i v tištěné podobě. Hlavní je, že všechny trasy už jsou kompletně vyznačené, tak ve finále ani mapu potřebovat nebudete. Sice tu není trail uměle budovaný a tím pádem zcela jasně zřetelný na zemi, ale jezdí se tu po značkách podobným těm běžným turistickým.

Bikery pochopitelně nejvíce lákají ty „zážitkové“ úseky. Ty jsou v terénu vyznačeny dřevěnými tabulemi a značkami, nemůžete je minout. A jak to na nich vypadá? Podívejte se na videa:

Natáčím kamerou Garmin Virb XE, jezdím na biku koupeném u KolaSvorada.cz a aktuálně testuju boty Five Ten Freerider Pro od Elementstore.cz

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.