Black Friday se týká i kol. Dnes můžete nakoupit levněji nebo s podporou výstavby trailů

Dnes v internetových obchodech naplno vypukla nákupní mánie zvaná Black Friday, kdy lze nakupovat s výraznějšími slevami. A týká se to i některých obchodů s koly a cyklistickým příslušenstvím.

Tak třeba Mojekolo.cz má černopáteční akci nataženou přes celý víkend a zaměřuje ji na cyklooblečení. Bikero má nabídku pestřejší, a to včetně několika celých kol. Jedná se pochopitelně o výprodejové modely, ale zaujme třeba 50% sleva na batoh CamelBak nebo 30% na přilby POC. Když už jsme u věcí, které sám aktivně používám, tak dneska lze s výraznou slevou koupit i boty Five Ten v Elementstore.

Pěkné slevy nabízí na cyklistické příslušenství Kolokrám. V nabídce přitom najdeme pěkné slevy na kola Specialized, a to včetně dětských. Jestli by se hodil Hotrock pod stromeček, tohle je příležitost. Black Friday slevy na kola Specialized, ale i Trek nabízí Kola Svorada, jen ty výraznější slevy musíte hledat v nabídce podle štítku Black Friday a nejsou nikde pohromadě. Dobré slevy mají i v Radotíně, kde je to hodně pestrý mix kvalitních kol i příslušenství. Také zde jsou přilby POC s 30% slevou nebo kola až o čtvrtinu levnější.

Nejen sleva, ale i podpora trailů v Česku!

Zvláštní uznání však zaslouží český distributor britských kol Whyte. Pokud si teď objednáte některé z kol na Whyte.cz, tak nejenže získáte slevu, ale prodejce věnuje celý svůj zisk na podporu českých neziskových organizací pro výstavbu trailů. Pokud se slevy vzdáte, tak o to víc podpoříte výstavbu trailů, záleží jen na vás.

Ačkoli jsou v tento čas pěkné slevy v cyklistických obchodech celkem běžné, protože máme po sezóně, Blac Friday zjevně motivuje některé prodejce ještě přitlačit na pilu co se týče vyprazdňování skladů. Akce Whytu pak nemá obdoby ani mezi velkými obchody, jako je třeba ten s tím uřvaným mimozemšťanem. Tak se porozhlédněte po webu a využijte toho. Jen dávejte pozor a ověřujte si ceny u konkurence, protože slevy mohou být jen na oko.

A pokud by vás zajímalo, kde se vlastně vzal Black Friday, tak je to tradice převzatá z USA. Tam se jako Černý pátek označuje první pátek po Dni díkůvzdání, kdy se po klidně prožitém svátku vlítne do obchodů a začne tak předvánoční nákupní horečka. V USA už to takto funguje přes 50 let, u nás s tím obchodníci přišli teprve před pár lety jako s novým marketingovým nápadem. A chytlo se to.

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.