O projektu / kontakt

Jmenuju se David. Jezdím na horském kole a „lovím“ nejlepší singletraily v Česku. Všechno natáčím, komentuju a občas přihodím i nějaké praktické info pro bikery. Výsledkem je tento web a YouTube kanál Trail Hunter.

Víte o nějakém novém či připravovaném trailcentru? Dejte vědět! Přidám ho na mapu, spojím se s provozovateli a budu průběžně zjišťovat, jaké mají plány. A samozřejmě se tam také vydám vše zdokumentovat, ať ostatní bajkeři ví, na co se mohou těšit. Tipy posílejte na tip@trailhunter.cz.

Pokud mě chcete kontaktovat za účelem spolupráce nebo testu, klidně se ozvěte. Zajímavá kola či jiné věci pro bikery rád vyzkouším, ale musí mě samotného nadchnout. Neprovádím testy za peníze, ani nejsou podmíněny inzercí.

Moc prosím, nepište mi e-mailem dotazy ohledně výběru kola, rad na servis apod. Už je nad mé síly všem odpovídat. Využijte raději skupinu na Facebooku Trail Hunter: Rady na výběr a servis horských kol, kde si radíme navzájem a v rámci svých časových možností tam přispívám i osobně. Ohledně dotazů na bikerské lokality máme skupinu Trail Hunter: Sinletraily, trailcentra, MTB lokality.

Kontakt