Trail Park Klínovec

Trail Park Klínovec
Trail Park Klínovec

Klínovec je oblíbený lyžařský areál u západních hranic Česka, kde se v létě zprvu proháněli jen vyznavači čistokrevného downhillu. Jenže začaly tam růst parádní flow traily různých obtížností, na kterých si s kolem užijí všichni. Od rodin s dětmi po pokročilé bikery.

Trail Park Klínovec

  • Charakter: kvalitní flowtraily sjízdné i méně zkušenými bikery a také DH lajna pro zkušenější
  • Délka trailů: cca 24 km
  • Zázemí: lanovka, základna s půjčovnou kol, servisem, restaurací a občerstvením, pumptrack, skill centrum
  • Bližší info: poslední článekoficiální web, Facebook

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

3 thoughts to “Trail Park Klínovec”

  1. Ahoj. Letos jsem byl na Klíňáku asi 5x. Počáteční nadšení z minulého roku zprvu ještě živil nově otevřený červený baron. Ten je ale na mě příliš velbloudovitý i když se mouzlo upřít nedá, dávám přednost modré. No a ta byla již letos pěkně rozbitá. Vodou vymletá koryta byla označena modrým sprejem – snad aby někdo věděl co opravit, ale ani za měsíc se nápravy nedočkala. Také staronové „leomvání trati“ vyskládanými kameny přibylo. To mi už od začátku připadlo úchylné. Ale velké šutry umístěné v zatáčkách přesně tam kam vyjedete, když neodhadnete rychlost mi přišly fakt unfair a nebezpečné. Cenu lanovek neřeším, jezdím si traily jen vždy jednou dolů a pokračuji na Jáchymov Ostrov. Bufet u lanovky předražená trága. Celkově bych řekl, že dobrému nápadu dochází dech, i když se to z návštěvnosti tracků nezdá.

    1. …je pravda, ze s jidlem je to dost mizerie… nevim, proc v takovych oblastech a zejmena pro aktivne a zdrave zijici lidi/sportovce tam nenabizi i zdravejsi jidla (salty s masem, wrapy,..)?… Nahore sice zadna slava, ale jeste dejme tomu, neco snist se tam da (ikdyz dobre to moc neni a za tu cenu uz vubec ne). No a dole ve stanku to je totalni zoufalstvi – napr.minule leto (nebylo moc vedro, kolem 25) jsme si tam koupili nanuky, ktere byly uplne tekute 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.