Ostatní články

Trail Hunter Day 2022: Sejdeme se na Pekláku!

V sobotu 17. září 2022 proběhne v České Třebové už třetí Trail Hunter Day! Je to sraz bajkerů a příznivců projektu Trail Hunter, v rámci kterého se sejdeme, společně zajezdíme a užijem si nějakou srandu.

PROGRAM

  • 10:00 Den začíná, spouští se lanovka. Každý si může začít jezdit po svém…
  • 10:10 Společný výjezd na flowtraily (bez lanovky, na pevňáku, výlet cca na hodinku)
  • 12:00 Povídání o kolech: tuning kola, zkušenosti s komponenty, co říkám na nový Whizz…
  • 13:00 Společné ježdění v bikeparku (pojezdíme, pohecujem)
  • 15:00 Sranda soutěže, dovednostní i tipovací
  • 16:00 Rychlokurz jízdy na trailu a jak se zlepšovat
  • 18:00 Premiéra nového videa + povídání o tom, jak je tvořím

Sraz je vždy u spodní stanice vleku, bude tam moje dodávka, stany Rock Machine a prostě to nepřehlédnete 🙂

Akce proběhne za každého počasí! Zatím to ale vypadá celkem dobře, jen to bude chtít triko navíc.

Autem, vlakem, na pevňáku i na celopéru

Akce proběhne v areálu Bike Resortu Peklák v České Třebové. Proč právě tady? Protože to sem mají stejně daleko z Prahy i z Ostravy a o něco blíž z Brna, odkud jedu já 🙂 Dá se tam pohodlně dojet nejen autem, ale i vlakem. A hlavně je v areálu Bike Resortu je skvělé zázemí – velké parkoviště, bistro, půjčovna kol a spousta trailů.

Ať už jezdíš lehké singletraily na pevňáku nebo drtíš bikeparky na celopéru, zabavíš se! Na Pekláku je totiž 20 km flowtrailů podobně jako třeba v Jedovnicích, ale zároveň i známý bikepark s vlekem a náročnějšími sjezdovými tratěmi (viz můj report z Pekláku).

Vstupné se žádné neplatí. Pokud budeš chtít využívat vlek v bikeparku, zaplatíš akorát běžnou cenu za bikepass. Dorazit můžeš kdykoli během dne, oficiální začátek je v 10:00.

TIP: K příležitosti Trail Hunter Day si můžete na Elementstore.cz koupit boty FIVE TEN se SLEVOU 40% – zadejte kód TRAILHUNTER40.

Ježdění, soutěže, premiéry!

Na místě budeme hlavně společně jezdit. Dopoledne uspořádám společnou vyjížďku na pevňáku po flowtrailech – vlažné tempo, povídání po cestě, pohoda a možná trochu hecovačka ve sjezdech 🙂 Odpoledne pak budeme společně jezdit v bikeparku.

Během dne proběhnou v areálu drobné zábavné soutěže, ať už dovednostní nebo losovací. Výhrami bude merch Trail Hunter, který bude možné na místě i vyzkoušet a koupit.

Přijede také truck Rock Machine a v něm sada testovacích kol, které si budete moci půjčit. Budou to modely pro tento nebo i příští rok, s motorem i bez. V hodinových slotech je bude možné půjčit a otestovat.

A pozor – Rock Machine přiveze i ukázku připravovaného modelu Whizz, který přijde na trh v roce 2024. Bude to první veřejná premiéra v Česku, zatím byl k vidění jen na veletrhu Eurobike.

A ještě jedna premiéra by měla proběhnout – v závěru dne vám pustím jedno speciální video! Podle počasí a světelných podmínek buď na velké obrazovce nebo na plátně. Každopádně i kdyby mělo během dne třeba trochu sprchnout, tak Trail Hunter Day proběhne – není špatného počasí, je leda špatně oblečený bajker! 🙂

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *