Ostatní články

TEST FEST: Přijeďte si vyzkoušet nová kola na největší testovací akci

Od pátku do neděle 24.5.-26.5. se v Novém městě na Moravě bude konat Světový pohár v cross-country a při té příležitosti bude v areálu probíhat také TEST FEST, největší testovací akce, při které si můžete zdarma vyzkoušet kola více než dvaceti značek a na výběr bude z téměř 300 modelů! Můžete testovat a mezitím fandit nejlepším světovým jezdcům, nebo se jen nechat inspirovat.

V Novém městě se bude závodit a testovat!

Pokud vás závody vůbec nezajímají, přijeďte na Test Fest už v pátek odpoledne, kdy je vstup do areálu zdarma a můžete se naplno věnovat jen testování. V sobotu a neděli už se naplno rozběhnou i závody a další lákavý doprovodný program, proto je nutné si do areálu zakoupit vstupenku.

Zamluvte si kola dopředu!

Tady si dopředu registrujte konkrétní kolo, které si chcete vyzkoušet. Bude na vás čekat v určitou hodinu a výrazně tím urychlíte proces výpůjčky. Registrovat si můžete více kol a naplánovat si tak svůj testovací den.

POZOR!!! Na webu pro rezervaci kol nejsou vidět všechna, a to ani po kliknutí na tlačítko „Všechny služby“! Musíte kliknout vpravo na výběr kategorie kol a teprve potom se zobrazí kompletní soupiska modelů.

K dispozici budou kola značek Scott, Bergamont, Orbea, Giant, Liv, Trek, Canyon, Merida, Specialized, Ghost, Lapierre, Pells, Santa Cruz, BMC, Cervélo, Superior, Rock Machine, Haibike, Bulls a také dětské Rascal, Woom. Možná ještě nějaké značky přibudou a celkem bude k dispozici cca 300 kol.

A kromě testování bude na co koukat:

Já se po celý víkend budu pohybovat v zóně Test Festu a budu vám k dispozici ke konzultacím nebo i na společné testovací vyjížďky. Testovat se bude na trailech Cyklo arény Vysočina a v okolí. Na některých trailech bude omezený provoz z důvodu křížení se závodní tratí, ale žádné obavy, terénů k testování bude víc než dost.

V sobotu v čase 13:30 – 14:15 se pak budu v rámci doprovodného programu účastnit talk show s Danielem Stachem, tak si můžete přijít poslechnout nějaké bajkerské zážitky.

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.