Traily v Mariánském údolí v Brně

Singletraily v Brně otevřou začátkem května, zpočátku budou dva okruhy

V brněnském Mariánském údolí se od loňska připravují nové singletrailové stezky pro zdatné a i začínající vyznavače horské cyklistiky. Pokud vše půjde podle plánu, budou první dva okruhy slavnostně otevřeny 4. května 2018.

První okruh na západní straně údolí je již v podstatě dokončený a na podzim zde proběhl první průjezd pro členy klubu Singletrail Moravský kras. Druhý okruh na druhé straně údolí se nyní dokončuje a bude mimořádný svou délkou. Oba okruhy nabídnou dohromady cca 19 km singletrailu.

V Mariánském údolí vyroste během letošního roku také základna se zázemím podobně jako v Jedovnicích. Lokality mají společné tvůrce a provozovatele, podobnost tu tedy bude i v charakteru trailů a jejich značení. Vize vzdálenější budoucnosti počítá s tím, že se obě lokality singletrailovými stezkami propojí.

Ale to už trochu předbíháme. V plánu je teď schválen ještě jeden singletrailový okruh na východní straně údolí, který by měl nabídnout lehce náročnější trail s většími klopenkami a s více příležitostmi ke skoku. Více informací ve starším článku.

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

7 thoughts to “Singletraily v Brně otevřou začátkem května, zpočátku budou dva okruhy”

  1. Tady je napsáno že dohromady mají 19km …kolik má ten první který jsi už jel? (na ten podzim)

  2. Dobrý den, mám dotaz. Platí pořád slavnostní otevření dne 4. 5. 2018? V kolik hodin? Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.