Ostatní články

Singletraily v Brně otevřou začátkem května, zpočátku budou dva okruhy

V brněnském Mariánském údolí se od loňska připravují nové singletrailové stezky pro zdatné a i začínající vyznavače horské cyklistiky. Pokud vše půjde podle plánu, budou první dva okruhy slavnostně otevřeny 4. května 2018.

První okruh na západní straně údolí je již v podstatě dokončený a na podzim zde proběhl první průjezd pro členy klubu Singletrail Moravský kras. Druhý okruh na druhé straně údolí se nyní dokončuje a bude mimořádný svou délkou. Oba okruhy nabídnou dohromady cca 19 km singletrailu.

V Mariánském údolí vyroste během letošního roku také základna se zázemím podobně jako v Jedovnicích. Lokality mají společné tvůrce a provozovatele, podobnost tu tedy bude i v charakteru trailů a jejich značení. Vize vzdálenější budoucnosti počítá s tím, že se obě lokality singletrailovými stezkami propojí.

Ale to už trochu předbíháme. V plánu je teď schválen ještě jeden singletrailový okruh na východní straně údolí, který by měl nabídnout lehce náročnější trail s většími klopenkami a s více příležitostmi ke skoku. Více informací ve starším článku.

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

7 komentářů: „Singletraily v Brně otevřou začátkem května, zpočátku budou dva okruhy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *