Ostatní články

Jde to i jinudy, trailem na Podhájí

Minule jsem jel jednu provařenou brněnskou klasiku, sjezd po žluté do Zamilcu. Je to docela pěkný svezení, ale dá se to střihnout i kousek vedle. Vyhodí vás to kolem neofiko dirtparku směrem na Podhájí, zkrátka na druhé straně Zamilovaného hájku.

https://youtu.be/8AVqSsBPAp4

Začíná se na kopci pod Soběšicemi, kam se zpravidla dostanete po tranzitním trailu po žluté. Jakmile budete křižovat úzkou lesní asfaltku zbystřete a stočte to doprava do mírného kopce. Asfaltka se po pár desítkách metrů stočí doprava, ale vy se držte rovně a vjeďte na lesní cestu.

Trail na Podhájí
Nečekejte zázraky, ale pěkné svezení to je

Čeká vás pěkný sjezd, na podzim a i teď časně zjara dost zapadaný listím, ale stezka je patrná a dost vyšlapaná. Moc lidí tudy nechodí.

Trail na Podhájí
O zábavu v listí tu není nouze

Cestou jsou dvě ostré odbočky. Nejdřív doprava, poté doleva – koukněte se radši na video, jestli to chcete s jistotou trefit. Když to ale netrefíte, zas tak moc se nestane, sjedete tak jako tak do stejného údolí a nebude to špatný. Ale když se trefíte, svezete se o něco dýl a líp.

Zamilovaný hajek
Dole si to říká o chvilku s nohama hore

Natáčím kamerou Garmin Virb XE, jezdím na biku koupeném u KolaSvorada.cz a aktuálně testuju boty Five Ten Freerider Pro od Elementstore.cz

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

2 komentáře: „Jde to i jinudy, trailem na Podhájí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *