Ostatní články

Zamilec trail: sešup, který si zamilujete

Jaro je tu, tak se zas projedem. Tentokrát jsem zvolil jednu z brněnských tranzitních klasik – sjezd ze Soběšic do Zamilovaného hájku v Řečkovicích, kterýmu nikdo neřekne jinak než Zamilec. Jestli snad tuto stezku neznáte, tak teď ji poznáte:

https://youtu.be/IEcX0ifBmdQ

Je to téměř dvoukilometrový sešup po vyšlapané stezce, která je příjemně členitá a ve spodní části vás nechá pěkně se rozjet. Ale pozor na pěší. Nechodí tu sice davy, ale o víkendech tu obvykle alespoň na někoho narazíte (tak dejte bacha, aby to nebylo doslova).

Zamilec trail
Zábavná přírodní stezka

Pokud nechcete bloudit, jeďte prostě ze Soběšic po žluté dolu směrem na Řečkovice. Kdo chcete pestřejší začátek, jeďte jako já z nejvyššího místa pod Soběšicemi.

Zamilec trail
Po celou dobu je to svižný singl, sem tam zpestřený kořeny

Bikeři s pilotním průkazem se můžou dole porozhlédnout v okolních lesích.  Je tam spousta pokladů, ale budovaných neofiko a pro trochu drsnější styl bikingu.

Zamilec trail
Sem tam kořen, ale žádný hardcore

Natáčím kamerou Garmin Virb XE, jezdím na biku koupeném u KolaSvorada.cz a aktuálně testuju boty Five Ten Freerider Pro od Elementstore.cz!

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *