Ostatní články

Nové traily v Jedovnicích: Singletrail Moravský kras se rozšiřuje

Singletrail Moravský kras v Jednovnicích nedaleko Brna už znáte. A jestli neznáte, tak se podívejte sem. Lokalita má po první sezóně a teď na ní probíhají další kopáčské práce. Teď v říjnu byl otevřený nový úsek, koukněte se, jak vypadá:

A kope se dál! Aktuálně proběhly úpravy na černém úseku č. 3, hlavně prý z hlediska bezpečnosti. Nic by se ale zásadně měnit nemělo. Stejně tak v těchto dnech prochází revizí nejzábavnější část „na jedničce“, superflow ve střední části s klopkami a skoky.

Nový úsek na trailech v Jedovnicích
Nový úsek na trailech v Jedovnicích

A vzniká i něco nového – ještě letos má být otevřený nový úvodní trail ke dvojce, která se tím krásně uzavře a nabídne extra dlouhé svezení stále v mírném sklonu z kopce dolů.

Projekt Singletrail Moravský kras se po úspěšném začátku rozšíří ještě mnohem víc, a to konkrétně do oblasti Mariánského údolí. Tam se začne budovat příští rok. V následujících letech má dojít k propojení singletrailů z Mariánského údolí až do Jedovnic. Bude to velké!

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *