Ostatní články

Lhotecký trail: jeden brod za druhým

Když to z Točné natáhnete přes Břežanské údolí ke Lhotě, vyrazte směr Záslepy a záhy se po lesní cestě dejte vpravo, pak hned vlevo a dál cestou kontrolujte sráz po pravé straně. Až se do něj vrhne stezka, to je ono – start zábavného singletrailu kolem Lhoteckého potoka, který vás po dvou kilometrech zážitků dovede k rozcestí Károvské údolí.

Až na prudší úvod se stezka vine jen v mírném sklonu a kopíruje meandr Lhoteckého potoka. Občas se protnou, a tak není nouze o brody. Všechny lze pohodlně přejet.

Lhotecky 01
Pěkně zaříznuté údolí se singlem a potokem…

POZOR: Zjara bylo na stezce mnoho polomů a zřejmě ještě nebudou odstraněny. Bohužel je popadaných stromů hodně a na více místech, bez potřebné techniky se stezka nevyčistí. S občasnými přenáškami se to projet dá. I z tohoto důvodu není video tradičně z celé délky trasy a s budíky.

Lhotecky 04
Aktuálně je stezka bohužel přerušena popadanými stromy

Kdyby nebylo popadaných stromů je stezka velice zábavná a poskytne pěkné flow, byť přerušované přejezdy potoka.

Lhotecky 03
O brody tu není nouze

Video natáčeno kamerou Garmin virb XE.

Neprošvihněte nový trail, nechte se upozornit e-mailem!

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Jeden myslel na “Lhotecký trail: jeden brod za druhým

  • Sice je tam jizda na kole zakazana, ale co _ ti ohrozeni zivocichove, jako jesterky, brouci a dalsi, nejsou duleziti, hlavne ze se to tam da rozjezdit

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *