Ostatní články

Kouty mají druhý bikepark! Jmenuje se Kareš a pěkně si v něm zalítáte

V Jeseníkách vyrostl nový bikepark, konkrétně v Koutech nad Desnou. Že už tam přece bikepark je? To ano, ale teď už jsou tam dva. Ten nový se jmenuje Kareš a najdete ho na druhém konci Koutů, blíže směrem k Loučné nad Desnou.

A ačkoli je nový bikepark menší a kratší než jeho známější starší brácha, rozhodně má co nabídnout!

Nahoru vás tady vytáhne pár set metrů dlouhý vlek a směrem dolů se pak nabízí tři možnosti. Hlavním lákadlem je Zevl Line, široká sjezdová trasa plná velkých klopenek a skoků. Náročnější prvky lze objet a skoky jsou realizovány formou lavic, které lze případně přejet. Bez obav si tak může každý bezpečně zjistit, jestli má na zážitkové projetí lajny dostatečné dovednosti.

V podobném duchu je i trať nazvaná Double Trouble, v rámci které jsou překážky vždy ve dvojím provedení a můžete si vybrat, kterou variantu zvolíte. I tady se bude hodně létat. Je to dost jiný styl ježdění než ryze sjezdové traily v sousedním „velkém“ bikeparku. Ale i Kareš nabídne možnost vlítnout do lesa a užít si jeden kratší trail v přírodním stylu.

Oficiální otevíračka bikeparku Kareš bude o víkendu na konci června, ale zajezdit si můžete už hned. O víkendech se jezdí od 10:00 do 18:00 hodin a pak je možnost svézt se ještě ve středu, kdy se jezdí večer od 17:30 do 21:00. Více informací najdete na Facebooku nebo webu.

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *