Kola Trek Brno Elementstore

Kola Trek: Brno má novou prodejnu

Kola značky Trek můžete v Brně koupit na nové adrese – Křenová 22. Právě tady má svou prodejnu Elementstore.cz, specialista na boty Five Ten a ostatní bikerskou výbavu, který začal prodávat právě i kola americké značky Trek.

Trek má v nabídce širokou škálu kol. Běžná horská kola, gravely, celoodpružená kola různých kategorií a samozřejmě také silniční kola a elektrokola.

Fuel EX na traily i jiné speciality

V nabídce Treku se dají najít i poměrně unikátní modely, jako je například Trek Supercaliber, což je lehký bike na rychlý pohyb v terénu. Na první pohled se nezdá, že by měl zadní odpružení, ale pod horní rámovou trubkou je schovaný tlumič a jedná se celoodpružené kolo.

Kola Trek Brno Elementstore
Kola Trek v Brně najdete v Elementstore

Mezi „celopéry“ pak kraluje oblíbený model Trek Fuel EX. Univerzální kolo na všechny traily od vyhlazených flowtrailů až po stezky plné kamenů. Se zdvihy 140/150 mm a moderní geometrií zvládne všechno. K dispozici je i ve verzi s elektromotorem, které má označení Trek Fuel EXe. Tohle elektrokolo je také poměrně unikátní, a to svou subtilní konstrukcí a na míru vytvořeným motorem, který se pyšní abnormálně nízkou hmotností a hlučností.

Klasická horská kola bez zadního odpružení zastupuje hned několik modelových řad. Cenově nejdostupnější Marlin jsou solidní horská kola, která vás provedou i středně náročným terénem. Na kolech z řady X-Caliber už budete moci letět o něco rychleji, to už jsou kola určená na svižnější jízdu. Závodní ambice pak můžete uspokojit s kolem z řady Procaliber, což je kolo s čepem u zadní sedlovky, který zvyšuje schopnost pohlcovat rázy zadního kola i bez tlumiče. Na hrubší trailové ježdění jsou pak určeny modely Roscoe.

Kola, Five Teny a všechno, co biker potřebuje

Nabídka kol značky Trek je zkrátka široká a v Brně teď máte možnost si všechny zajímavé modely kol Trek prohlédnout, případně vyzkoušet, jak vám sednou. Zajděte na Křenovou 22, a pokud to máte z ruky, můžete samozřejmě využít i web Elementstore.cz. Vedle kol Trek tam samozřejmě i nadále najdete i bajkerské boty Five Ten a další cyklo příslušenství.

Článek vznikl v rámci sponzorské spolupráce s Elementstore.cz

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.