Traily Bike X Zone Sušice

Traily Sušice: Nová oáza bikerské zábavy se otevírá v podhůří Šumavy

V pátek 21. června se otevírá nové singletrailová lokalita Bike X Zone u města Sušice. Vyrostlo tu několik kilometrů flowtrailů s klopenkami, které pak doplňují doporučené přírodní trasy v okolních terénech.

Zpočátku bude k dispozici cca 5 km nově vybudovaných tras, které nabídnou svezení z kopce dolů po zábavných trailech. Některé nabídnou více flow, jiné zas více kamenů. Nahoru se musí pěkně poctivě „za své“, žádnou lanovku tu nečekejte.

Traily Bike X Zone Sušice

Sušice je projekt, který konečně potěší bikery z Jižních Čech, kde je zatím o trailcentra nouze. Stavby se ujal trailbuilder Radomír Pala a pomáhal mu také Mira Kopecký. To je záruka kvalitní práce na základě zkušeností mimo jiné ze stavby trailů na Rychlebských stezkách nebo v rámci Singletrailu Moravský kras.

Traily Bike X Zone Sušice

Kromě trailů jsou v lokalitě zpřístupněny i technicky náročné tratě z enduro závodů a nebo delší výletní okruhy pro MTB, ale i gravely a silniční kola. Je to zkrátka lokalita, která chce zaujmou širší spektrum cyklistů a má to skvěle rozjeto. Další traily by měly ještě postupně přibývat.

Více informací můžete čerpat z oficiálního webu a z Facebooku.

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

4 thoughts to “Traily Sušice: Nová oáza bikerské zábavy se otevírá v podhůří Šumavy”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.