Ostatní články

Trail Hunter Ride: Společné ježdění a testovačka na Pekláku

V sobotu 8. června přijedu na Peklák. Rozhodl jsem se, že to výjimečně řeknu takhle veřejně dopředu a kdo chce, ten se může přidat. Můžeme pokecat nebo se společně svézt. Přivezu i nějaká kola na otestování a pár věcí ze svého Trail Hunter Shopu.

Na místě budu po celou dobu otevření bikeparku, tzn. od 10:00 do 18:00. Budu jezdit tratě v bikeparku nebo se poflakovat u auta a povídat si s váma. Peklák ale není jen bikepark, ale i pohodové lesní singletraily. A tak vezmu i pevňáka a ve 14:00 vyrazím na vyjížďku – kdo chcete, přidejte se, půjde to i na e-biku nebo gravelu.

Nečekejte od toho Trail Hunter Day s programem, workshopy, exhibicemi, moderováním a hromadou lidí. Tohle bude jen takové setkání spřízněných bajkerských duší a společné ježdění. Nazval jsem to Trail Hunter Ride.

Volba padla na Peklák, protože jsem tam už dlouho nebyl a musím odtud natočit čerstvý report. Taky je to snadno dostupná lokalita vlakem i autem, a k ježdění tam jsou traily pro všechny od úplných začátečníků po pokročilé hobíky, ale žádná Dirtzilla 🙂

Ve videu se můžete podívat, jak to na Pekláku vypadalo před pár lety, teď už je tam několik nových tratí!

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.