Trailcentra a bikeparky

Singletrail Moravský kras v Jedovnicích: Super traily i zázemí

  • Charakter: kvalitní flowtraily sjízdné i méně zkušenými bikery, ve vyšších rychlostech však prověří i ty zkušenější
  • Délka trailů: cca 30 km
  • Zázemí: základna s půjčovnou kol, servisem a občerstvením, pumptrack
  • Bližší info: oficiální web, Facebook

Mapa trailů

Přibližte si mapu, klikněte na vybraný trail a kliknutím na obrázek si ho prohlédnete na videu!


Singletrailové centrum v Jedovnicích, 20 km severovýchodně za Brnem. Nabízí kvalitní uměle vybudované stezky s dobrým flow a technicky nenáročným povrchem. V menších rychlostech jsou vhodné i pro méně zkušené či děti, dravější bikeři to mohou rozjet, čímž se často dostanou i do vzduchu a užijí si v klopenkách.

Trailcentrum má výborné zázemí. Základnu s občerstvením a servisem doplňuje i dostatečně dimenzované parkoviště, pumptrack a kemp.

Co se týče trailů, ty jsou tu nataženy ve třech okruzích. Na kopec vede společný stoupací trail, poté už se rozděluje do třech směrů. Traily jsou převážně klesající, ale nejdelší první okruh má i pár výjezdových sekcí.

Ukázky jednotlivých trailů trailů

Trail Hunter

Jezdím na kole a lovím traily. Normálně mi říkají David, ale když jde o kola, tak jsem Trail Hunter. Točím videa a občas sem i něco napíšu.

Jeden myslel na “Singletrail Moravský kras v Jedovnicích: Super traily i zázemí

  • Vsechno se zda byt perfektni, az na amaterskou obsluhu ve vasem bufetu dnes 22.4. 15 lidi v rade ceka a obsluhuje pouze jedna absolutne nezaskolena sila. O cepovani Plzne bohuzel nema ani zdani. Kava byla velmi dobra, svestkovy kolac zmrazeny. Druha slecna misto obsluhovani rovna zakusky a je drza. Skoda…

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *