Výbava na lov trailů

Často se mě pod videi ptáte, na jakém kole jezdím a na další moji výbavu. Tak tady to máte. Jsou to nejdůležitější prvky bikerské výbavy, které se mi osvědčili a můžu je s čistým srdcem doporučit. Některé věci chybí, protože je třeba častěji střídám, nebo nejsem zcela spokojený a uvažuju o změně.

Kolo: Specialized Stumpjumper FSR 650B Comp 2016

Trailový ideál se 27,5″ koly, 150mm zdvihy a úžasně mrštnou geometrií. Neuvěřitelně hravé a mrštné kolo, které se nelekne ani drsnějšího terénu. Přesná specifikace na webu Specialized.

Stumpjumper 2016

Přilba: Specialized Tactic II

Lehká trailová přilba protažená až do týlní části. Dobře odvětraná na mou kebuli skvěle padnoucí. Více info na webu Specialized.

Tactic

Brýle: 3M 2822

Lehké odolné brýle se žlutým sklem. Nepřekonatelný poměr cena/výkon. Objev z obchodu s pracovními pomůckami. Více info na webu 3M.

Brýle 3M

Batoh: CamelBak M.U.L.E. LR15

Kvalitní univerzální batoh, který skvěle sedí na zádech a vejde se do něj vše potřebné na denní biking včetně vody. Více info na webu CamelBak.

batoh-camelbak-mule-lr-15-sulfur-springs-fiery-coral

 

Kalhoty: Endura Hummvee 3/4 + Endura Singletrack

Nejpodstatnější a zatím nejtrvanlivější část mé textilní výbavy. Nezničitelné kalhoty skvěle uzpůsobené na kolo. Úžasný materiál, který nepolevuje. Nejradši mám 3/4 verzi pod kolena, ale v horku beru krátké Singletracky. Více info na webu Endura.

Endura-Hummvee-II-3-4

Boty: Five Ten Freerider Pro

Pevné a robustní platformové boty, které mě inspirovaly odmontovat z kola po dlouhých letech SPD pedály. Boty skvěle podrží i na volno. Více info na webu Elementstore.

Five Ten Freerider Pro

Tento výpis není placenou inzercí. Některé věci jsem si koupil za plnou cenu, některé získal za přispění partnerů, ale umisťuju sem výhradně to, co opravdu používám, považuju za dobré a nezdráhám se doporučit.